Co je to ta TANTRA?

02.01.2023

Krátké seznámení TANTROU

Před tisíci lety, tak dávno, že dnes nikdo přesně neví, jak tehdy svět vypadal - v Indii byl matriarchát. Zbožný hinduistický lid uctíval velké ženské bohyně: Šakti - zosobnění tvůrčí síly ženskosti, bohyni hojnosti - Lakšmí a krutou Kálí. Právě v těchto dobách se zrodila tantrajóga, tedy jóga energetických přeměn. Přestože se kořeny tantry ztrácejí v temnotě času, její mezikulturní poselství znaly všechny starověké civilizace od Atlantidy, přes Egypt, arabský svět, Tibet, Thajsko až po Čínu a Japonsko, kde je tantra ekvivalentem tao sexu. Nyní si tato nadčasová znalost znovu získává srdce Evropanů.

Tantra praktiky rozšiřují obzory a budují vnitřní sílu, přispívající k dosažení osvícení. Tantra je jediná duchovní cesta určená nejen pro jednotlivce, ale i pro páry. Studium tanter může být velmi příjemné, protože jsou jeho součástí sexuální praktiky. (pro upřesnění - sexuální praktiky nejsou u mě v salonu, to je myšleno pro páry. :)

Co je to tantra?

Slovo tantra znamená tkáň rozvíjející vědomí. K tomu jsou využívány všechny možné umělecké, mystické, jogínské a vědecké praktiky. Při tantře se však setkáte i s taneční, masážní či dýchací technikou.

Tantra je jednou z nejrychlejších cest k osvícení, někdy je osvobození dosaženo jedním přístupem. Tantra není postelová gymnastika, ale jóga lásky a emocí. Vstup do říše smyslů proto vyžaduje odvahu osvobodit se od nejhlubších strachů. Tantra pomáhá přijmout své niterní já.

Sexuální energie je nejmocnější silou člověka. Používáme ji, jen když přivádíme na svět děti. A my ji neustále ztrácíme vzrušením, tradičním sexem, menstruací a ejakulací. Každý den tak ztrácíme 30 až 70 % svého životního potenciálu. Tantra Vám umožňuje shromáždit toto životodárné palivo a poté transformovat sexuální energii pro jakýkoli účel. Někteří používají životní energii pro intelektuální rozvoj, léčení nebo uměleckou tvorbu.

Slova jsou mocným nositelem energie, proto nás hádky velmi oslabují a láska nám umožňuje hory přenášet. Dokud blokujeme emoce, jsme vždy jejich zajatci. Skryté pocity se stávají časovanou bombou explodující v nejméně očekávanou chvíli. Takové výbuchy zničí člověka. Tantra radí vyjádřit emoce dříve, než se vyburcují. A když jsme zmítáni emocionálními dilematy, měli bychom se ponořit do emocí a najít příčinu jejich vzniku. Negativní emoce pak můžeme proměnit v pozitivní.

Pár slov o tantra masáži

Co je tedy tantrická masáž? Lidé, kteří na sobě alespoň trochu pracují, duševně i duchovně se rozvíjejí - pravděpodobně o tom nejednou slyšeli, ale skutečně pocítili, co to znamená být tady a teď? A cítit - znamená být v kontaktu se svým tělem, se svými smysly, od kterých je většina z nás bohužel odpojena.

Tantrická masáž je hluboce relaxační, uvolňující léčivá technika jak s tělem klienta, tak i s jeho duší. Skrze dotek masíruji Vaše srdce. Tantra Vám umožňuje vrátit se do přítomného okamžiku, zcela se ponořit do těla, do blaženosti a cítit to téměř na buněčné úrovni. Takový pocit je možný pouze tehdy, když sexuální energie, která je podle Tantry životní energií, volně proudí.

Při masáži si připomeneme, že jsme sexuální bytosti a sexuální energie vibruje téměř všude ve vesmíru. Masáž Vám umožňuje zvyknout si na nahotu, vypořádat se se studem a konečně milovat své tělo. Ukazuje, že vzrušení a touha jsou zdravé a potlačovaní způsobují poškození lidského těla a psychiky.

Tantra masáž vzdává hold přirozené nahotě těla, proto je přijímána bez oblečení. Pomocí teplých certifikovaných olejů je masírována prakticky každá část těla, včetně intimních partií. 

Nejsou zde žádná tabu - místo toho je zde plná úcta k tělu, k celé lidské bytosti, otevřenost, plná něhy a přítomnosti doteků, uvědomění a lásky. V nahotě říkáme světu: tady jsem, jsem krásná/krásný, jsem mocná multidimenzionální bytost, respektuji svou přirozenost a podstatu, božství ve mně. 

 Masáž je pouze jednosměrná. Plně se odevzdejte do mých rukou a užijte si tento okamžik bytí TADY A TEĎ. 


jQuery Tlačítko na začiatok by William from Wpromotions.eu