Masáže

Od 4.4. 2023 se mění platba za poskytované služby. Platba je účtována za čas, který zde strávíte, ať už se rozhodnete pro masáž nebo masáž se sdílením (povídání).  Děkuji za pochopení.


Masírování /sdílení (povídání) mimo prostory masérny není možné.


Od 4.4.2023 jsou ceny jednotné

60 minut - 2 400,-  tantra masáž / nuru masáž / nebeská masáž / povídání

90 minut - 3 000,-  tantra masáž/ nuru masáž / povídání

120 minut - 4 000,- tantra masáž / povídání

180 minut - 5 000,- tantra masáž / povídání (samotná masáž trvá 2 hodiny)


- v rámci zachování čistoty prostoru prosím všechny klienty o sprchu před masáží u mě v salonu (i když jste se již sprchovali doma)

- ke každé masáži je v základu rezervováno + 15 minut zdarma na sprchu


Než se objednáte k dané službě, tak si prosím přečtěte tyto informace. Věnujte pozornost i cenám, kdy jsme placeny od času, který spolu strávíme.

Co na masáži nedělat:

  • - masáž je pouze jednosměrná, Vy jste v pozici přijímajícího

  • - masáž není osahávání masérky - doteky erotického rázu a záměrné osahávání může být důvodem k předčasnému ukončení - prosím plně se odevzdejte do mých rukou a užijte si tento okamžik, kdy je hýčkáno Vaše tělo

  • - pokud hledáte vzájemnou masáž či služby erotického rázu, prosím vůbec se neobjednávejte, ať neztrácíme čas

Masáže u mě:

  • - ke všem klientům PŘISTUPUJI INDIVIDUÁLNĚ

  • - u všech masáží masíruji nahá, protože svou nahotou jsme si všichni rovni. Nahota vede k otevřenosti a důvěře (na přání se můžu obléknout do spodního prádla)

  • - všechny masáže můžou i nemusí vést k vyvrcholení - někteří klienti si chodí pouze pro dotek a vyvrcholení není jejich primárním záměrem - nic není špatně a nic není dobře

  • - platba pouze v hotovosti. Platební doklad je pro každého klienta samozřejmostí. 

Nabídka služeb:

1) Tantra masáž

2) Nuru masáž

3) Nebeská masáž

4) Povídání - sdílení


Cena je jednotná pro všechny služby masáž/sdílení

1) Tantra masáž

Masáž, která začíná úvodním rituálem. Poté je Vaše tělo masírováno kromě mých doteků různými předměty, například hebkými králičími rukavičkami, pštrosími peříčky, šátky atd. ...nevynechávám ani horký olej. Díky všem vjemům je masáž velmi pestrá, něžná a hravá. Tělo je masírováno zepředu i zezadu. Masáž je zakončena masáží intimních míst. Masáž je uklidňující a uvolňující. V závěru je relaxace pro ukotvení a uvědomění si svých pocitů.


2) Nuru masáž

Velmi intenzivní masáž, kde je celým tělem  masírováno Vaše tělo komplexně zepředu i zezadu. Masáž je něžná i dynamická zároveň a je velmi kontaktní. Střídají se různé druhy doteků. Masáž je zakončena masáží intimních míst. V závěru je relaxace pro ukotvení a uvědomění si svých pocitů.


3) Nebeská masáž - masáž je vhodná i pro ŽENY

Překrásná masáž na masérském lehátku. Velkolepost techniky tkví v její filozofii - propojení těla a Vašeho ducha. Masáž je vhodná pro přetížené lidi, kdy skrze táhlé a plynoucí pohyby uklidním Vaši duši. Masáž je naprosto kouzelná a hodnotím ji jako naprostý skvost mezi masážemi.

Masáž se provádí na vyhřátém masírovacím lehátku, kde se masíruje 90% zezadu: záda, šíje, nohy, plosky, ruce a poté jen lehce zepředu tlakové body a masáž obličeje.

Masáž je prováděna bez masáže intimních míst - nejedná se tedy o "erotickou" masáž.


4) Sdílení – povídání se Songare

Je na Vás, zda-li chcete využít čas pouze pro masáž nebo chcete sídlet i Vaše prožitky. Ráda zodpovím otázky v oblasti masáží, tantry, jakékoliv otázky v oblasti intimity, vztahů nebo cokoliv, co nemáte s kým probrat.

Masáže mají léčivý účinek, vedou k odstranění napětí a nové vnímání sebe sama. Člověk zažívá pocity radosti, uvolňuje se stres. Sexuální energie se rozvádí po těle. Někdo potřebuje tyto zážitky s někým sdílet.

Je na Vás, jakou službu si vyberete a jak ji zkombinujeme. Těším se na Vaši návštěvu

jQuery Tlačítko na začiatok by William from Wpromotions.eu