Reference

Ráda se podělím o reakce, které dostávám od mých klientů po provedené masáži. Vždy mne potěší, že jsou se mnou spokojeni. Všechny tyto reference jsou naprosto spontánní, a tím pádem pro mne nejcennější. "Děkuji mnohokrát za dnešní masáž. Rád jsem Vás poznal. "T. 


"Moc děkuji za nádhernou masáž, jste prostě úžasná a já se vždy na Vás moc těším." P.   

"Mi se od Vás vždy tak nechce, bylo to ale úžasné a děkuji za fidorku, děkuji." A.  

"Vy jste ale na mě tak hodná. Já jsem dneska jak sluníčko, takhle jsem se necítil poslední 3 měsíce, bohužel jsem už musel jít, jinak bych si s Vámi ještě rád povídal. Nejradši bych přišel už zítra." A. 

Dobrý den, chci Vám s veškerou úctou poděkovat za masáže které provozujete ve Vašem salonu a popřát, ať se Vám daří i nadále. Jsem Váš stálý klient, který miluje tento typ masáží a který provádíte velice procítěně-prostě skvěle. Váš přístup ke klientovi, pochopení a empatie jsou velice milé. Přeji, ať se Vám daří, máte hodně pohodových a spokojených klientů a také hodně zdraví v této zvláštní době. S úctou Vás zdraví P."

"Bylo velice příjemné Vás poznat. Děkuji za chutné pohoštění, vyčerpávající vysvětlení názvu, ale hlavně za krásné chvíle a vnímavé povídání. " M. 

"Musím vám ještě jednou říct, jak to bylo skvělé a jak jsem strašně spokojený pořád se musím usmívat .-) moje první nuru masáž, ale už teď vím, že jinak, než k vám nechci, brzy na viděnou." F.

"Děkuji za příjemnou konverzaci a masáž. Naviděnou."  

"Je mi s vámi vždy moc hezky. Jste krásná a milá ženská (a samozřejmě mooooc sexy).-)" P.

"Chcel som sa Vam este raz podakovat, bolo to velmi prijemne s velmi prijemnou a sympatickou osobou .-) Splnila ste to, co som potreboval. "M.

"Bylo mi dnes s Vámi opět nádherně. " 

"Dobrý den. Ještě jednou chci poděkovat. Masáž byla fajn a Vy skvělá." 

"Opravdu z celého srdce ještě jednou děkuji za úžasnou masáž. "P.  

"Děkuji, byla jste kouzelná."   

"Děkuji ještě jednou za úžasnou včerejší masáž. Bylo to překrásné. Rád přijdu na krásný relax i povídání." 

"Moc děkuji, bylo to velice příjemné a profesionální. Klaním se před Vaší krásou a děkuji za krásný úsměv. tak snad zase někdy." H.  

"Tak mandarinka byla úžasná .-) děkuji, jste krásná lidská bytost." P.

"Jinak bych chtěl moc poděkovat, bylo to opravdu skvělé. Interiér krásný, byla tam tma, i když venku světlo, to je super, hodně to udělá a už jsem se setkal i se světlem a fakt mi to vadilo, u Vás ale příjemné prostředí, relaxační příjemná hudba, pití, dobrůtky, paráda.

 Ten záchod na chodbě by mohl někomu vadit, ale někteří lidi jsou zbytečně ubrblaní .-) 

Co se Váš týče, jste nádherná žena, krásně se na Vás dívá, strašně příjemná, upovídaná, trošičku střelená mi přijde, ale tak hezky a fajn, dobře se s Vámi povídá a směje a máte faaaaaakt luxusní zadeček. :-) A masáž byla naprostá pecka, jsem rád, že tam byly opravdu prvky masírování a ne jen letmé hlazení, líbí se mi, když se to střídá a jinak to erotické napětí co jsem pociťoval, paráda. Za mě masáž asi zatím nejlepší, co jsem byl, ještě jsem neměl takovou skutečnou chuť na masérku jako dnes, paráda. Za mě fajn, nic neměnit, všechno je luxus. Jen možná tykání by bylo někomu příjemnější, ale já to třeba neřeším. Těším se někdy zase na návštěvu a slibuju, že už budu příště hodný a budu dodržovat pravidla :-)" 

"Nevím, co jste na mě dávala za olej, ale bylo super, že byl krásně teplý, to teplo a všechno tohle musí být příjemné. Ještě jednou děkuji, hlavně za ten přístup, jaký máte k zákazníkovi, pořád jsem nabitý pozitivní energií. Prosím, hlavně to pořád dělejte tak, jak to děláte a budete ta nejlepší v celém okolí. " 


"Dobrý den, dnes jsem byl u Vás na masáži a chci Vám ještě touhle cestou poděkovat! Jste úžasná a s Vašim přístupem k životu a práci se o svou existenci nemusíte bát! Jen tak dále !Moc Vám držím palce a těším se na brzkou shledanou !Opatrujte se!!!! " M. 

"Děkuji za krásnou masáž. Je mi moc pěkně. Škoda, že nejsem mladší. Určitě bych Vám "nenadbíhal", ale nebylo by to jen kvůli masáži, ale kvůli tomu, co vyzařujete. " P. 

"Nevím, jestli to je vhodné, ale chci moc poděkovat za krásných 90 min. které jsem myslím přetáhl. Ještě jednou děkuju. Rád přijdu znovu..." D.

"Dobrý den, děkuji za velmi příjemnou a tantrickou masáž dle přání. Jste moc šikovná, krásná a milá žena. Je to vždy zážitek. Chodím od Vás pokaždé dobře naladěn. Každému doporučuji. Budu se těšit na příště." M.

"Vážně nádhera, ještě jednou moc děkuji" K.

"Dnes jsem si to užil ještě víc, než minule. Pokec, smích, krásný pohled do nádherných očí a  úžasná masáž. .-) " H. 

"Opět moc děkuji, krásně jsem si to užil, parádní relax. Za chvíli asi usnu. :D Už teď se těším na další návštěvu. "

" Ještě jednou moc děkuji, byla jste vážně skvělá, hned má člověk větší radost ze života. .-) Omlouvám se za sebe. " T.

"Děkuji, bylo to velice příjemné. Už se těším na další shledání" H.

"Ďakujem za opat prijemnu masáž a  povidani" .-) M.

"Dobrý den, ještě jednou moc děkuji za krásnou včerejší masáž. "

jQuery Tlačítko na začiatok by William from Wpromotions.eu