Co nedělat na erotických masážích?

04.04.2023

Co nedělat na erotických masážích? 

Zejména první erotická masáž, jako každá "poprvé", je divoce vzrušující. Pro většinu to může být spojeno i s trochou stresu. Koneckonců, vlastně nevíte, co čekat. Pokud je zákazník pravidelným klientem, velice často se stává, že se zamiluje do masérky. Co nedělat na erotických masážích?

Čemu se vyhnout na erotických masážích?

1) Nedotýkejte se masérky

Možná nemáte žádné špatné úmysly, možná je to instinktivní, reflexní reakce reagovat dotykem na dotek. Pamatujte však, že úspěšné sezení musí být založeno na vzájemném respektu a důvěře. 

Masérka by se u Vás také měla cítit bezpečně a pohodlně. Její úlohou je masírovat Vaše tělo. Vy zůstaňte tam, kde jste, a užívejte si potěšení, které máte. 

Masérky provádějící erotické masáže jsou plně profesionální, vyškolené, certifikované masérky. Nechovejte se k nim jako k prostitutkám, ale s úctou a respektem. 

Pokud má jiný erotický salon v nabídce "vzájemné masáže", tak prosím respektujte, které salony tuhle službu nabízejí a které nikoliv. Já tuhle službu nenabízím. 

2) Masérku respektujte jako člověka

Velice často se stává, že se do masérky zákazníci zamilují. Masérky se věnují klientovi, věnují mu rády čas a pozornost a obvykle svého klienta vyslechnou jaké má starosti, trable v rodině, jak to stojí doma "na prd" a proto masérky klienti čas od času pozvou na oběd, večeři, pivo, wellness, na kafe, čaj, dokonce k moři, na výlet.

Ovšem klienti rovněž nechápou, že jsou masérky milé ke všem svým klientům stejně a ke všem klientům přistupují stejně, ať je klientovi 20 let a uchází se momentálně v soutěži MUŽ ROKU nebo má klient čerstvých 95 let a například soutěží ve sportu SUMO. 

Nic z toho nehraje roli na kvalitu masáže a přístupu masérky. 

Každý klient má úplně stejnou masáž, bez ohledu na jakékoli okolnosti (věku, postavy, barvy pleti, národnosti.... atd.)

Většinou pak tito klienti neberou v potaz, že masérka je také člověk jako on a má svůj osobní život, který neplete s pracovním dohromady. Některé návrhy proto mohou být pro ni nemístné a zcela nepřijatelné, jiné úsměvné a překvapující.

Když se k Vám masérka chová mile, přítulně, je laskavá, rozhodně to nemusí znamenat, že po Vás touží také. Vždy je proto důležité respektovat vztah masérka – klient.

Masérka stejně jako Vy má svůj život a co je v masérně v masérně zůstává. Je to pouze její práce. :-)