Co ženy hledají ve vztahu?

05.03.2023

Co ženy hledají ve vztahu?

Ženy nevěnují tolik pozornosti tvaru těla mužů. Ideální partner nemusí být svalnatý, ale musí mít v sobě něco výjimečného. Ženy přikládají velký význam vlastnostem, které jim dávají pocit bezpečí v každodenním životě. Chtějí mít po svém boku partnera, který je v těžkých chvílích podrží. 

Co ženy hledají u mužů?


1) Teplou náruč

Muži často reagují negativně, když slyší, že ženy oceňují vnitřní teplo. Samotný termín může znít trochu vesmírně a nerealisticky. Je těžké to vyjádřit jednoduchými slovy, ale ženy někdy mají prostě pocit, že chlap je vřelý a dobrý muž, kterému můžou věřit. 

Aby ženy viděly tuto vlastnost, musí se podívat na každodenní chování muže a jeho malá gesta. Když se muž obává o jejich blaho, snaží se je rozveselit a kromě toho je na něm něco, co ho dělá sladkým a milým, při pohledu na něj ženám srdce bije rychleji.

2) Odpovědnost

Muž nemusí být obchodník s vlastní vilou, dvěma auty a chatou za městem. Důležité však je, aby pracoval a nebál se samostatně rozhodovat. Neméně důležité je uvědomění si následků a schopnost je nést.

Ženy chtějí zodpovědné muže, nezaměňovat je se strnulými bez spontánnosti. Chlap, který chodí svědomitě do práce, vždy včas platí účty a pojištění auta, neblázní na silnicích jako na závodních tratích, se jim jeví jako ideální partner. Muž může zapomenout na účet za internet, takové věci se stávají každému, důležité je, aby se nestávaly často.

3) Komunikaci

Sdělování pocitů je základem zdravého vztahu. To znamená, že pro příjemný vztah ženy potřebují s muži komunikovat a potřebují  se vzájemně sblížit a respektovat se alespoň na základní úrovni.

4) Respekt

Muž nemusí se vším souhlasit, pro některé vztahy jsou malé rozdíly kořením života, ale žena musí cítit, že ji muž vnímá jako dobrého, rozumného a zajímavého člověka, který si zaslouží jeho zájem.

5) Otevřenost

Každá žena touží po muži, aby ji sdělil, co ho potěší. Partner, musí být otevřený novým zkušenostem a musí se cítit příjemně, když si budete sdělovat intimnosti, na které myslíte a které cítíte. Partner, který opakovaně odmítá o těchto věcech mluvit, si nedopřeje pocit blaženosti se svou ženou. Sdílejte prožitky a nechte je, aby Vás spojily, jinak se budete pomalu vzdalovat.

6) Opravdovou lásku

Ženy očekávají od mužů pravou lásku. Nechtějí být s někým, kdo jen předstírá, že mu na nich záleží, ale ve skutečnosti se muž rozhodl být ve vztahu jen proto, aby měl neustálý sex, podporu a péči.

Ženy chtějí, aby chlap jejich city opětoval a byl s nimi, protože to opravdu chce. Žádná žena si neumí představit, že by plnila roli přechodné varianty. Ženy rovněž očekávají od mužů pocit bezpečí, něhu a mnoho dalšího.

Ideální chlap je ten, se kterým se můžete bavit o různých tématech. Není nic horšího než tichý člověk, který nemá co zajímavého vyprávět.  

Srdečně děkuji všem, kteří mě máte rádi.