Co ženy nesnášejí u mužů

04.03.2024

Jak se zalíbit ženě je téma, které se omílá pořád dokola a nejspíš už jste slyšeli tisíce všemožných rad. Jak se jí ale neznelíbit, když už jste ji zaujali, to je věc druhá. 

Co jsou věci, které většina žen na mužích z duše nesnáší a když je před nějakou uděláte, zaděláváte si na malér? Nevíte? Nezoufejte, v dnešním článku Vám to odhalím!

Lhaní

Lhaní je špatné vždycky. Pokud se ale snažíte o vztah, platí to trojnásob. Ženy hledají upřímnost a důvěru a kompletně zničí pocit bezpečí a vymaže jakoukoliv vidinu budoucího vztahu. 

Zkrátka, chcete-li být ženami žádaný, zařiďte si, aby na Vás byl vždy spoleh a dalo se Vám důvěřovat. Jinak to nepůjde.

Smrad

Smrad je prostě nepříjemný, ať už pochází od muže, ženy nebo zvířete. Ženy si cení mužů, kteří se o sebe starají a dbají na svou osobní hygienu

Nemusíte nutně hned chodit na manikúru (i když to velká část žen ocení, protože to ukazuje, že se o sebe staráte), stačí se prostě každé ráno osprchovat a použít deodorant. A nosit čisté oblečení, samozřejmě.

Nevhodné chování

Nevhodné chování může zahrnovat cokoli od nadměrného pití a hlučné konverzace až po sexismus a urážlivé poznámky

Ženy chtějí muže, kteří se chovají s respektem a ohleduplností, a to nejen k ženám, ale i k mužům – zkrátka ke všem.

Vulgárnost

Jestli Vás mezi chlapy neustálé pořvávání sprostých slov dostává na vrchol skupiny, u žen to čekejte přesně naopak. Většina z nich vidí vulgarismy jako znak agrese a nedostatku inteligence a budou se od Vás držet dál. 

Nejvíce plusových bodů dostanou muži, kteří se vyjadřují srozumitelně a kultivovaně, tak to zkuste, třeba Vám to přinese štěstí.

Slipové trenky

Tohle je rada spíše pro ty muže, kteří už jsou ve vztahu, ale i tak je cenná – vyhoďte ty staré kostkované slipy! Máloco je horší, než když se před ženou svléknete a ona spatří tuhle hrůzu. Vyměňte je za pohodlnější trenky nebo boxerky a neděste své partnerky .😉

Ponožky v sandálech

Někteří muži ponožky v sandálech nosí jako praktické řešení, které jim umožňuje chránit nohy před otěry a počasím. Tohle je otázka osobního vkusu a pohodlí.  Ovšem všechny ženy hodnotí ponožky v sandálech jako znak nedbalosti v oblékání a nedostatek péče o vzhled.  

Mnoho mužů tohle shledává za praktické a pohodlné, ale pro dámy je to vrchol hrůzy. :D


Samozřejmě by se na tento seznam dalo napsat mnohem a mnohem víc, ale to by toho taky mohlo být moc. Zkuste se řídit alespoň těmito body a uvidíte, jak u všech žen ve svém okolí stoupnete. Prosím také vynechat ledvinku