Energetičtí upíři: Jak s nimi bojovat a jak se ochránit

27.06.2024

Energetičtí upíři, obecně známí také jako energetičtí vampýři, jsou lidé, kteří čerpají energii z ostatních lidí. 

Ačkoli tito "upíři" nejsou nemrtví, jejich přítomnost může mít negativní dopad na naše duševní i fyzické zdraví. V tomto článku se zaměříme na to, jak rozpoznat energetické upíry, jak s nimi bojovat a jak se ochránit před jejich negativním vlivem.

1) Rozpoznání energetických upírů:

Energetičtí upíři se často projevují určitými znaky a chováním. Mezi tyto znaky patří:

  • Stále si jen stěžují a vyprávějí negativní příběhy.
  • Nedokáží se radovat z Vašeho úspěchu a snaží se Vás omezit ve Vašem růstu.
  • Chtějí být pořád v centru pozornosti.
  • Po času stráveném s nimi jste často velmi vyčerpaní.

2) Jak s energetickými upíry bojovat: 

- Buďte si vědomi svých vlastních hranic a nedovolte, aby je energetičtí upíři překračovali. Naučte se říct "ne" a chránit svou energii.

- Snažte se omezit interakce s negativními lidmi a prostředími. Získejte pozitivní energii z přírody, meditace nebo činností, které Vás naplňují.

- Pečujte o své fyzické a duševní zdraví. Jezte vyváženou stravu, cvičte pravidelně a najděte si čas na odpočinek a obnovu energie.

- Sdílejte své zkušenosti s přáteli nebo rodinnými příslušníky. Ptejte se jich, jestli mají s danou osobou podobné zkušenosti.

3) Ochrana před energetickými upíry: 

Mám pro Vás také pár tipů, jak se před energetickými upíry chránit a nenechat je brát Vám Vaši osobní energii.

  •  Vytvořte energetický štít: Představte si před sebou světlý a ochranný štít, který Vás obklopuje a brání Vám před negativní energií ostatních.

  •  Používejte ochranné kameny a amulety: Některé kameny a amulety jsou známy pro svou ochrannou sílu. Například černý obsidián nebo ametyst mohou pomoci odvrátit negativitu
  •  Pravidelně čistěte svou energii: Meditace, energetické práce nebo rituály čištění mohou pomoci odstranit negativní energii a obnovit Vaši vitalitu.
  • Sledujte své vnitřní pocity: Důvěřujte své intuici a pokud cítíte, že jste v přítomnosti energetického upíra, snažte se omezit interakci.


3 muži, 3 růže. Děkuji. Miluji Vás všechny stejně .-)))
3 muži, 3 růže. Děkuji. Miluji Vás všechny stejně .-)))