Erotická masáž - nuru masáž

10.09.2023

Masáž tělo na tělo

Jsou ruce jedinou Vaší částí, kterou lze masírovat? Ale vůbec ne! Masážním nástrojem může být celé Vaše tělo. Nejhezčí je nakapat na dlaň rozehřátý olej a roztírat ho po všech částech těla a nevynechat žádný kousek kůže.

Při pohybu se mění způsob pohybu a tlak těla. Je to hra, proto zde nejsou předepsané žádné pohyby. 

Křivky a tvary jsou masérským nástrojem, kdy si masérka a masírovaný užívají potěšení z tření kůže o kůži. Masáže u mě jsou pouze jednosměrné, nechte se proto hýčkat masérčinými dotyky. 

Co je to nuru masáž?

Nuru masáž pochází z Japonska a jedná se o erotickou masáž prováděnou celým tělem. Samotné slovo "nuru" znamená kluzký. Lze to považovat za vytržení z rutiny v sexuálním životě. Jejím účelem je poskytnout potěšení a zmírnit sexuální napětí v těle.

Během procedury dochází mezi účastníky k rozsáhlému fyzickému kontaktu. 

Nuru masáž těla je v některých zemích zakázána (jako komerční služba, protože doma, ve vlastní posteli, si její kouzlo můžete užívat bez omezení).

Japonská nuru masáž - co to je?

K provedení masáže potřebujete olej nebo gel, který poskytuje skluz. Nejlepší je koupit si přípravek speciálně určený pro nuru masáž.

Jeho hlavní složkou je obvykle polysacharid fukoidan z listů hnědých mořských řas. Japonská nuru masáž zahrnuje masáž celého Vašeho nahého těla.

Aplikovaný olej dělá tělo kluzčí a na dotek hladší. Masáž by měla být prováděna pomalým tempem, nejdůležitější je, aby masírovaný cítil potěšení.

Masér využívá všechny části svého těla. Co to v praxi znamená? Masíruje nejen rukama, ale i prsy a bříškem, nohy. Při nuru masáži se masírují a stimulují i ​​erotogenní zóny.

Nuru masáž přináší rozmanitost

Můžete se s ní setkat v zemích, které jsou spojeny se sexuální turistikou, například v Thajsku. Ale nuru je především vynikající varianta pro vztah. 

Nuru masáž má pozitivní vliv na sexuální život. Pomáhá budovat citové vazby pokud ji provádíte doma se svým partnerem.

V japonské kultuře existuje názor, že nuru masáž pro dva vytváří láskyplnou energii, která lidi sbližuje a také zlepšuje kvalitu vztahu.

Důležitým prvkem při provádění erotické masáže je atmosféra. Skvělým krokem k této masáži bude zapálení svíček a zapnutí relaxační hudby.