Erotická masáž s partnerem

10.01.2023

Jaký pozitivní dopad má erotická masáž pro muže

Vzájemný zájem partnerů by měl být cítit ve všech sférách života. Sex v každé fázi vztahu by měl přinášet nezapomenutelné pocity a emoce. Jedním z hlavních pravidel dobrého sexu je silné vzrušení obou partnerů. Je v silách každé ženy, aby proměnila svého muže v silného muže, který bude jistě chtít ulovit svou kořist.

Jaký má vliv erotická masáž?

Erotická masáž není vůbec žádný moderní vynález. Již v Kámasútře (která vznikla mezi 1. a 4. stoletím př. n. l.) byly popsány různé techniky erotické masáže. Díky erotické masáži zjistíte, kde máte s partnerem erotogenní body. Když poznáte každý centimetr svého těla, zjistíte, co Vám dělá největší potěšení.

Na jedné straně taková masáž snižuje 24hodinový stres a svalové napětí, což Vám umožní relaxovat a soustředit se na smyslné požitky. 

Na druhou stranu u žen zvyšuje sekreci hormonů ovlivňujících intenzitu vjemů. Taková masáž navíc pozitivně ovlivní mužské fyzické i duševní zdraví.

Co přináší erotická masáž?

Po erotické masáži obvykle nastává obrovská úleva, která je cítit již po prvním provedení. Mění se i postoj k vlastnímu tělu - zvyšuje se přijímání toho, jaký muž je, jeho sexualita a duch znovu získává plný kontakt se svou "skořápkou". Důležité je, že mnoho lidí, kteří si nechali udělat erotickou masáž, tvrdí, že jejich intimní prožitky nabyly na intenzitě, stejně jako jejich orgasmy. 

Erotická masáž tak zvyšuje mužovu sexualitu a umožní páru dopřát si ty nejlepší intimní prožitky včetně orgasmů. Muž se naučí pracovat se svým tělem, často se pak lépe také svěřuje se svými pocity, což vede k utužení vztahů. 

U erotické masáže není potřeba spěchat. Právě naopak - pomalé pohyby, plné oddanosti druhému člověku jsou tím nejlepším řešením. 

Často ale doma partneři na sebe nemají čas a proto muži vyhledávají erotické masérky, které jim rády věnují svůj čas a své doteky. Téměř každý muž má většinou potřebu tyto doteky masérce oplácet, ale masáž není o vzájemném masírování, nýbrž o tom, aby si muž užil přítomný okamžik a alespoň chvíli vydechl z toho hektického života. O to více se může radovat domů a být příjemně naladěn na partnerku....