Jak vytvořit doma prostor pro erotickou masáž

27.08.2023

Hřejivá předehra a vášnivý styk – o takové kombinaci sní všichni lidé ve vztazích. Existuje velmi jednoduchý způsob, jak dosáhnout požadovaného (doslova i přeneseného) efektu. Stačí zajít na masáž.

Nemůže to však být obyčejná a typická masáž, ale taková, která rozpálí smysly obou partnerů.

Jak vytvořit doma prostor pro erotickou masáž? Propusťte uzdu své fantazii a dejte místnosti takovou podobu, abyste se v ní cítili uvolněně a příjemně.

1) Žádné rušení

Postarejte se o to, aby Váš "chrám lásky" nebyl ničím vyrušen. Vypněte si televizi, mobilní telefony, počítač, či cokoliv, co by mohlo tuto atmosféru narušit. 

Místnost by měla být příjemná, pusťte jemnou hudbu a nezapomeňte ani na vonné svíčky pro zpříjemnění atmosféry. 

Místnost můžete ozdobit květinami, abyste prostor mohli zútulnit a zpříjemnit.

2) Společná koupel

V tantře hraje očista velkou roli. Pro tantrickou dvojici je samozřejmostí, že se společně koupe nebo sprchuje . Omývejte se od hlavy k patě a žádné místo na těle nevynechávejte. 

Do chrámu lásky tak vstupujete čistí, bez tíživých myšlenek, konfliktů – a bez šatů.

3) Místnost má mít vhodnou teplotu

Pokud jste venku uprostřed zimy a sněží, jak moc chcete svléknout všechno oblečení? Asi moc ne. Totéž lze říci o smyslné masáži.

Pokud chcete přivítat partnera, aby se svlékl a relaxoval na masáži, musíte se ujistit, že je v pokoji vhodná teplota. V tomto případě to může znamenat zvýšení teploty.

Pro nahé tělo zcela v klidu můžete chtít teplotu alespoň kolem 22 stupňů Celsia. Pokud se teplota drasticky liší od místa, kde normálně udržujete domácí teplotu, zvažte umístění topného tělesa (bezpečně) do místnosti na hodinu nebo dvě předem. To může pomoci zahřát tuto konkrétní místnost na příjemnou teplotu.

4) Decentní světlo

Pro příjemnou atmosféru je také důležité vhodné osvětlení. Kdo by se chtěl milovat při ostrém světle? 

Také provádět tantrický sex potmě je nemyslitelné, protože pohled do očí milované bytosti je důležitou součástí tantrického spojení. 

Osvětlení by mělo být příjemné a decentní. Nejvhodnější je krb, protože poskytuje nejen světlo, ale i teplo.

5) Hudba

Můžete zvolit indickou hudbu, relaxační a jakoukoliv, která Vám je příjemná. Je důležité, abyste se cítili příjemně, aby byla hudba harmonická a zároveň uklidňující. 

Avšak některé lidi hudba rozptyluje a chtějí si užít erotické hrátky a masáže v tichu.

6) Místa bezpečná proti oleji

Věděli jste, že spousta masážních olejů může zabarvit prostěradlo? Proto připravte na pokoj vhodnou přikrývku, existují modely, které jsou příjemné na dotek a zároveň jsou obohaceny o voděodolnou vrstvu, která zabraňuje prosáknutí jakýchkoli tekutin.

Dalším snadným způsobem, jak omezit nepořádky, je umírnit množství oleje, které používáte. Trocha masážního oleje, nemějte pocit, že to musíte všechno nalít. Pamatujte, že láhev je tam a lze ji použít k doplnění, kdykoli ji budete potřebovat.

7) Masážní olej na masáž

Většina masážních olejů je na olejové bázi a poskytuje úžasnou hladkost, na kterou jste zvyklí. Na masáž klasickou, tantrickou či erotickou je nejlepší nahřátý olej, kdy smyslně namasírujete Vašeho partnera.