Je velikost penisu důležitá?

18.01.2023

Proč si každý druhý muž myslí, že má malý penis?

Velikost penisu je věcí uvážení. Ideál neexistuje. Malý penis obvykle není překážkou úspěšného sexuálního života. Muži však přikládají otázce velikosti penisu příliš velký význam. Velikost mužského penisu má velmi málo společného s potěšením milované osoby - ženám záleží na velikosti srdce, ducha a repertoáru. Pánové - na velikosti Vašeho "ptáka" vůbec nezáleží. .-)

Komplex malého penisu je u mužů častý jev

Komplex malého penisu je přesvědčení, že velikost vlastního penisu se odchyluje od normy a je mnohem menší než u jiných zástupců stejného pohlaví. Nejčastěji postihuje děti a dospívající, kteří náhodou porovnávali své penisy s penisy dospělých mužů. Tento syndrom je natolik nebezpečný, že v budoucnu může být příčinou strachů a fobií souvisejících se sexem a pomyslným důvodem neúspěchů v intimním životě a příčinou rozpadu vztahů.

Proč si muži myslí, že mají malý penis?

Za všechno mohou stereotypy reprodukované v médiích, sexuální návody a pornografické filmy. Sexuologové proto zdůrazňují, že velký penis není lepší než malý a muž, který ho má, může být v pohlavním styku ještě slabší. 

Ženy si nestěžují, že jejich partneři mají příliš malý penis. Průzkum provedený v roce 2005 ukázal, že 70 % žen je velmi spokojeno s velikostí penisu svého partnera a pouze 6 % by si přálo, aby byl penis jejich muže větší. Ve skutečnosti mají častěji problém, protože jejich partner je příliš štědře obdařen, což jim způsobuje bolest a nepohodlí. V obou případech je to špatné.

Průměrná délka penisu je v klidu šest až deset centimetrů. Ve vzpřímeném stavu se prodlužuje na 11-17 centimetrů. Pochva je pružná a nějak se přizpůsobí penisu, ale v tomto případě existují určité limity. Také mějte na paměti, že mnoho žen má velmi malou vagínu a prostě by nezvládly muže s velkými penisy. Samozřejmě existují určité polohy, které jsou schopny alespoň do určité míry sladit ženský orgán s tím mužským - např. klasická poloha se zvednutýma nohama nebo obrácená poloha - žena leží na partnerovi.

 Ve skutečnosti velikost penisu při zavěšení a ve vzpřímeném stavu jsou na sobě nezávislé. A to znamená, že muž, jehož penis je v klidu menší než ostatní, může mít při vzrušení mnohem větší orgán. Není se tedy čeho bát.  

Závěr- na velikosti penisu ženám nezáleží. Ideální rozměr totiž neexistuje. Muži dost často koukají na erotické filmy a pak mají naprosto SCESTNÉ představy, jaká je "ideální" velikost mužství.


Mini, střední, gigant?Ideál NEEXISTUJE! :-)
Mini, střední, gigant?Ideál NEEXISTUJE! :-)