Jsou tantra masáže a erotické masáže drahé?

09.02.2023

Jsou tantra masáže a erotické masáže drahé?

Tantrická masáž je relaxační léčba, která vyžaduje zvládnutí její techniky, což není tak jednoduché, jak by se mohlo zdát. 

Ceny masáží se liší v závislosti na mnoha faktorech, včetně: na velikosti města, umístění masážního salonu, výzdobě salonu a zkušenostech masérek. 

Pojďme zjistit, zda je levná tantrická či erotická masáž to, co hledáte.

Levná erotická či tantrická masáž - nízká cena, nízká kvalita?

Mnoho lidí se bojí toho, že je tantrická či nuru masáž drahá a hledají proto mnohem levnější řešení. Jít do levného masážního salonu nebo do provizorního "salónu" zřízeného v masérčině soukromém bytě je risk. Především proto, že k razantnímu zlevnění masáže stačí na něčem ušetřit.

Velmi levná masáž může znamenat jediné:

- buď ji provádějí špatně vyškolené masérky

- nebo nebude atmosféra tak příjemná jako na lepších místech


Amatérské šetření na svíčkách, vůních, olejích, šetření na energiích (chladná místnost), hygienických prostředcích a soukromý byt - nekomerční prostor, kde vedle číhá sousedka a další tři "šmírují" za žaluziemi je něco, co by se nemělo konat. 

Nenechte se tedy zlákat podezřele nízkou cenou. Nejen, že za tuto cenu je těžké najít profesionalitu, ale určitě se taková erotická masáž bude lišit mírou potěšení od té trochu dražší.

Vždyť svíčky a atmosféra - to přece všechno musí stát za to. Také práce masérku musí bavit, masérka předává klientovi nejen svou techniku, ale celkový přístup

Masérku, která pracuje s plným nasazením, elánem a nadšením pro svou práci klient pozná hned. Dělá svou práci tak dobře, jak je schopna. Není nic horšího, než naštvaná masérka, která má za den již šestého klienta a tzv. "táhne" z posledního.

Erotické masáže pomáhají mužům vnímat více své tělo, být vnímavější. Také muži otevírají srdce, pomáhají mu se uvolnit, naučit se relaxovat.

Je těžké nenabýt dojmu, že pokud úspěšně najdete skvělou tantrickou masáž, či skvělou erotickou či nuru masáž, zdá se Vám její cena příliš vysoká.

Každému vyhovuje něco jiného, proto nechť každý klient najde tu svou "jedinečnou" masérku, která splňuje právě jeho představy.

Srdečně děkuji všem klientům, kteří mě mají rádi. :-)