Muži potřebují dotek

02.01.2023

Dotek zmírňuje stres

Existuje mnoho důkazů, že dotek zmírňuje stres. Čím více objetí a doteků partner má, tím lépe, zejména pro ženy, které projevují úzkostně-ambivalentní styl připoutanosti ke svému partnerovi. Lidé mají různé styly intimity s partnerem. Naučit se, jak se dotýkat svého muže, je zásadní pro úspěch, růst a rozvoj vašeho vztahu

Mnoho žen neví, jak se muže dotýkat, a naučit se této dovednosti je potřeba pro zdravé intimní spojení. Dotyk je dovednost, která byla z velké části zapomenuta a nahrazena jinými činnostmi, jako je nakupování v obchoďáku.

Většina žen předpokládá, že protože jsou krásné a chytré, mají skvělé tělo, vědí, jak se oblékat a mají skvělou práci, mají kompletní balík, který muži hledají. Některé z těchto "dokonalých" žen ale nemají ponětí, jak se správně dotýkat muže. Můžete být dobří pouze v tom, čemu věnujete čas. To, po čem muži skutečně touží, je tak jednoduché, jako se jich dotknout tím správným způsobem.

Nebojte se doteků

Když se probudíte s mužem Vašich snů vedle sebe, Vaše první myšlenka by měla být políbit ho a obejmout. Polibky a objetí jsou zdarma, ale určitě udají tón dne a Vašeho vztahu.

Správným směrem v dotecích jsou také masáže. Žena mnohdy nemá ponětí, jak se muže dotýkat, když mu masíruje jednu stranu těla a druhou nechá na pokoji. 

Vědět, jak se správně dotýkat muže, je odrazem Vašich minulých zkušeností nebo jejich nedostatku. Kdybyste šli a zaplatili si masáž a oni Vám udělali jen jednu polovinu těla, pravděpodobně byste se do masážního salonu nikdy nevrátili a odcházeli byste velmi nevyrovnaní. Žena, která nevědomky masíruje jen polovinu muže, v něm zanechá stejný pocit: bude podrážděný. 

Vědět, jak se dotknout muže, je ekvivalentem vědět, jak mluvit s mužem.  

Muži potřebují dotek. Čím více, tím lépe.