Pomůcky na tantra masáž

15.08.2023

Tantra masáž je speciální způsob masáže, jehož hlavním účelem je posílení duchovního propojení partnerů. 

I když má jemný sexuální podtext – hlavně protože stojí na láskyplných dotecích a prací se sexuální energií – není erotickou masáží v pravém slova smyslu. 

I tak stojí za to ji zkusit zařadit do Vašeho vztahu a pravidelně její pomocí posilovat Vaše fyzické pouto.

Dnešní článek není přímo o tantrických masážích, ale spíše o pomůckách, které si na ně můžete pořídit, abyste dosáhli úplně nejlepších výsledků. 

Zde máte seznam některých takových užitečných pomůcek na tantra masáž:

1. Oleje a krémy

Bez olejíčků a krémů se při tantra masáži zkrátka neobejdete. Kromě jejich příjemné vůně a navození atmosféry se používají hlavně pro uvolnění svalů a zlepšení prokrvení kůže.

Oblíbenými druhy olejů jsou například kokosový, mandlový, arganový a jojobový olej. Pro zvýšení intenzity pocitů se často přidávají esenciální oleje s afrodiziakálními účinky.

2. Svíčky 

Svíčky vytváří při masáži intimní a romantickou atmosféru. Vyberte si konkrétní vůni a navoďte tak příjemné pocity plné uvolnění a vášně – ideální jsou například svíčky s vůni vanilky nebo jiné sladké vůně.

3. Horké kameny 

Horké kameny jsou vynikající pro masáž svalů a stimulaci různých bodů na těle. Pomáhají zmírnit stres a svým teplem uvolňují napjaté svaly.

4. Pírka 

 Udělejte z tantra masáže zábavnou hru a zapojte šimrání jemnými peříčky!

5. Chlupatá tantra rukavička 

Nabízí podobný efekt jako pírko, ale můžete si ji nasadit na ruku a zjemnit tak svůj dotek.

6. Sarong 

 Sarong je velký šátek, který má mnohá využití při masáži jako jemná deka na zakrytí částí těla nebo i na zavázání očí. Zároveň ho můžou ženy nosit třeba i jako šaty k vodě. (možná i muži - moderní doba:D)

7. Maska na oči 

Zavázání očí posílí napětí při masáži a umocní vnímání ostatních smyslů. Můžete na něj použít šátek, nebo pohodlnou masku z příjemného měkkého materiálu.