Proč je lepší erotická masáž, než samotný sex?

02.01.2023

Proč je lepší erotická masáž, než samotný sex?

Erotická masáž? Proč ne! Něžné a vzrušující hlazení Vám umožní nejen relaxovat, ale může být i předzvěstí opojné noci s Vaší partnerkou.

V dnešní době, kdy pořád někam spěcháme a všude chodíme pozdě, ustupuje mnoho základních denních činností do pozadí. Dřív jsme jedli obědy a další jídla u rodinného stolu, dnes něco strčíme do pusy a běžíme dál. Trpí tím i sexuální kontakty, na které buď nemáme sílu, nebo čas. Někdy obojí.

Na tomto pozadí je nesrovnatelně lepší erotická masáž. Nikam nespěcháte, protože právě tady byste měli být. Navíc se vůbec neunavíte. Vaším jediným úkolem je jen ležet, dívat se - či vnímat masáž skrz zavřené oči a vstřebávat potěšení každou buňkou svého těla. Nechte se prosím oddat této chvíli, kdy Vám věnuji maximální pozornost TADY A TEĎ.

Erotická masáž velice často vede k orgasmu. Někteří muži si ke mně chodí jen pro dotek. Něžný dotek uklidňuje Vaše smysly a uvolňuje Vaše napjaté tělo. Oddejte se mým léčivým dotykům, kdy sled hmatů, hravost a pestrost udělá z masáže ten největší možný zážitek, ze kterého můžete ještě dlouho čerpat.

Dopřát si erotickou masáž je tedy mnohdy lepší než sex. Díky mým pomalým a jemným pohybům ruky po těle dochází k neskutečným erotickým prožitkům.

Každá masáž je jiná - individuální, kdy se naciťuji na potřeby klienta. Masáž je jednosměrná - pánové masáž není osahávání masérky. Vy jste v pozici přijímajícího, kdy se po Vás nechce NIC. Vychutnejte si ten pocit jedinečnosti.

  

jQuery Tlačítko na začiatok by William from Wpromotions.eu