Žena se mnou nechce spát - jak navnadit ženu na sex

16.04.2023

Sexualita je nesmírně důležitým prvkem lidského života a v lásce je jedním z pilířů šťastného vztahu.

Sexuální sféra mezi Vámi a Vaším partnerem se však časem v mnoha vztazích začíná zhoršovat a kvalita Vašeho vztahu se pomalu ztrácí. Často jsou to muži, kteří si stěžují na příliš malý zájem o sex ze strany svých partnerek.

Úroveň libida odráží chuť na sex a je individuální vlastností každé ženy. To je důvod, proč se někteří z nich mohou milovat téměř každý den, zatímco jiní cítí potřebu jednou týdně, jednou za deset dní nebo jednou za 2 týdny. Pokud je však mladá žena ve vztahu již nějakou dobu a chce mít sex jen jednou za měsíc – je to opravdu vzácné a je třeba hledat důvod.

Jak navnadit ženu na sex?

1) Něha

To je ta nejlepší cesta k srdci ženy a povzbudit ji k opojné noci. Pokud chcete, aby s Vámi chtěla mít sex, objímejte ji a líbejte ji i v nesexuálních situacích.

Držte se za ruku, obejměte se kolem pasu atd. Opravdu to dělá zázraky. Pokud ji při sledování filmu držíte, budujete si pocit bezpečí a citové blízkosti. Když pak budete chtít přejít k sexu, bude tomu skutečně nakloněna.

2) Dobrá atmosféra

Máte-li hezký večer, na něco se spolu díváte, smějete se, cítíte se v pohodě. Navíc jste se postarali o závěsy na oknech, čisté povlečení atd., je opravdu dobrá nálada zkusit přejít na něco víc. Určitě se o ničem nehádejte, ničím ji neotravujte.

3) Komplimenty

Buďte na ni hodný, řekněte ji kompliment. Je důležité být upřímný a zdvořilý. Když ženě říkáte hezké věci, cítí se atraktivnější. A díky tomu v ní mizí trapnost a zvyšuje se chuť na sex.

4) Méně mechanického sexu dává pocit naplnění

Čím méně mechanického sexu, tím více ho žena chce. Pokud si vzpomenete, že ji máte svést, dotknout se jí, pohladit, než se dostanete k věci a během toho ji jen obejmete a políbíte na ústa, bude sex s Vámi pro ni opravdu senzační, téměř nadpozemský zážitek.

Co dělat, když nic z toho nepomůže?

Pokud nic z toho nepomůže, tak můžete přijít na skvělou nuru masáž nebo tantrickou masáž, kdy se Vám budu s láskou věnovat a budete se cítit naprosto božsky a to nejenom během masáže, ale také ještě hooodně dlouho po masáži.  Nabíjím muže energií a každý muž se cítí u mě jako v nebi.