Blog 

Ženy nevěnují tolik pozornosti tvaru těla mužů. Ideální partner nemusí být svalnatý, ale musí mít v sobě něco výjimečného. Ženy přikládají velký význam vlastnostem, které jim dávají pocit bezpečí v každodenním životě. Chtějí mít po svém boku partnera, který je v těžkých chvílích podrží.

Tantrický sex je téma, kolem kterého se rozmohlo mnoho mýtů. Někteří tvrdí, že jde o zbytečně prodlouženou předehru, jiní - že tento druh lásky posouvá milence na vyšší úroveň duchovního spojení. Přečtěte si, o čem tantrický sex je.

Nezáleží na tom, jak dlouho jste spolu - několik týdnů, měsíců nebo několik let. Obvykle nastane okamžik, kdy se Váš vztah změní v tichou, klidnou zátoku. Na jednu stranu je to velmi příjemné, zvláště pokud máte za sebou pohnutou minulost, na druhou stranu může tato jemná vlna uspat Vaši ostražitost.

Existuje mnoho důkazů, že dotek zmírňuje stres. Čím více objetí a doteků partner má, tím lépe, zejména pro ženy, které projevují úzkostně-ambivalentní styl připoutanosti ke svému partnerovi. Lidé mají různé styly intimity s partnerem. Naučit se, jak se dotýkat svého muže, je zásadní pro úspěch, růst a rozvoj vašeho vztahu.

Před tisíci lety, tak dávno, že dnes nikdo přesně neví, jak tehdy svět vypadal - v Indii byl matriarchát. Zbožný hinduistický lid uctíval velké ženské bohyně: Šakti - zosobnění tvůrčí síly ženskosti, bohyni hojnosti - Lakšmí a krutou Kálí. Právě v těchto dobách se zrodila tantrajóga, tedy jóga energetických přeměn. Přestože se kořeny tantry...

jQuery Tlačítko na začiatok by William from Wpromotions.eu